اطلاعیه آزمون پایان ترم نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹

0
1735

اطلاعیه

دانشجویان گرامی با توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات پایان ترم نیسمال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ خواهشمند است نسبت به موارد ذیل توجه داشته باشید:

۱- ملاک حضور در جلسه ی امتحانی ورود به سامانه LMS به آدرس barayand-shahrood.ir می باشد. ( نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی می باشد)

۲- در صورت عدم امکان بارگزاری پاسخنامه (فایل جواب سوالات) در سامانه فوق ، در بازه ی امتحانی ، به واتس آپ استاد مربوطه نیز امکان ارسال پاسخنامه فراهم می باشد. تاکید می گردد دانشجویان تنها در بازه ی زمانی و تا قبل از اتمام زمان امتحان ، این فرصت را دارند.(تنها ارسال پاسخنامه در صورت عدم امکان بارگزاری در سامانه ، از طریق واتس آپ فراهم بوده و ملاک حضور و غیاب دانشجو در جلسه ی امتحانی ورود به سامانه LMS می باشد)
لذا تحت هر شرایطی در ابتدا جهت دریافت سوالات به سامانه ورود نمایید و در صورت عدم ورود به سامانه ، ارسال پاسخنامه از طریق واتس آپ ، مورد پذیرش نخواهد بود و دانشجو غایب در نظر گرفته خواهد شد.

۳- با توجه به امکان قطعی برق در بازه ی امتحانات ، دانشجو موظف می باشد ، شرایط لازم را برای برگزاری امتحان در نظر گرفته و نسبت به شارژ تلفن همراه ، لپ تاپ و همچنین تأمین اینترنت مورد نظر اقدام نماید.
بدیهی است مشکل قطعی برق ، اینترنت و یا عدم امکان حضور در سامانه ی مورد نظر با توجه به قطع برق ، به عهده ی شخص دانشجو می باشد. لذا دانشجویان محترم ، از تأمین برق و اینترنت خود در بازه ی امتحانی اطمینان حاصل فرمایند.

قبل از شروع امتحانات ، وارد سامانه LMS شده و کلیه مراحل برگزاری امتحان را مرور نمایید. در صورت بروز مشکل ، بلافاصله با دانشگاه تماس حاصل فرمایید.

تکمیل نظرسنجی قبل از شروع امتحانات و قبل از اعلام نمرات امتحانت الزامی می باشد. لذا نسبت به پاسخگویی نظرسنجی ( با دقت و با حوصله) دانشگاه را درجهت پیشبرد اهداف آموزشی و رفاهی ، یاری فرمایید.

شرط ورود به جلسه ی امتحان ، تسویه مالی می باشد.

جهت اطمینان بیشتر برای عدم بروز مشکل در حین امتحان ، حتی المقدور از مرورگر google chrome استفاده نمایید.

در پایان ، موفقیت و تندرستی شما عزیزان را از خداوند منان آرزومندیم.

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here